می 21, 2024

دومین اجلاس سازندگان و طراحان اصفهان ۳۱ خرداد و اول تیرماه در مرکز همایش های بین المللی سیتی سنتر اصفهان حول محور ساخت و ساز تمدن ساز برگزار می شود. این اجلاس شامل سخنرانی، پنل ها و کارگاه های آموزشی است.

کارگاه تاثیر خلاقیت معمار بر پروژه و اثر آن بر سازندگان

کارگاه تاثیر خلاقیت معمار بر پروژه و تاثیر آن بر سازندگان با ارائه بابک نصیرآبادی، ۳۱ خرداد از ساعت  ۱۲:۳۰ الی ۱۴ در دومین اجلاس طراحان و سازندگان اصفهان برگزار می شود.

در این اجلاس، پنل تخصصی ارائه مصادیق ارزش افزوده در پروژه استراحتگاه مهر و ماه با حضور احمدرضا حیدری و صادق ساعدنیا، معمار و سازنده پروژه و اشکان قانعی معمار و مدیر پنل چهارشنبه ۳۱ خرداد از ساعت ۱۵:۳۰ الی ۱۶ برگزار می شود.

سال گذشته این اجلاس  ۲۴ و ۲۵ خرداد در مرکز همایش های بین المللی سیتی سنتر اصفهان برگزار شد و با استقبال گرم معماران، سازندگان و فعالان حوزه صنعت ساختمان مواجه شد. بررسی معیارها و شاخص‌های نمای اصفهان، تقدیــر از معــماران و ســازنــدگان برتر اصفهان، معرفی پــروژه هــای شــاخــص و با کیفیــت، کارگاه هــای آمــوزشی و پنل هــای تخصصی، نمایشگاه تجــهــیزات و مــصــالح اســتاندارد از جمله محورهای اولین اجلاس سازندگان و طراحان در اصفهان بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *